Skip to content
Skip to service links: contact, tools, help, the group
Skip to search
Skip to main navigation
Skip to sub navigation
Skip to Footer with links to masthead, print, email a friend and disclaimer
 

Mažiau popierių – su e-Sąskaitų sistema

Mūsų elektroninių sąskaitų sistema suteikia galimybę sutaupyti laiką, padidinti darbo efektyvumą bei gauti sąskaitas el. paštu.

Kas yra e-Sąskaitų sistema?

Mūsų e-Sąskaitų sistema yra puiki alternatyva paštui arba faksui; ji suteikia galimybę greitai ir laiku gauti dokumentus apmokėjimui. Dokumentų peržiūra ir valdymas naudojant interneto sprendimus yra naudingas Jūsų kompanijai ne tik dirbant su DHL, bet ir su kitais Jūsų tiekėjais.
Naudojimasis e-Sąskaitų sistema yra labai paprastas ir nereikalauja papildomų apmokymų. Galite naudoti šią sistemą sąskaitų peržiūrai, ankstesnių dokumentų paieškai ir sąskaitų duomenų importui tiesiai į Jūsų apskaitos programą.

Pradėkite naudotis DHL Express e-Sąskaitų sistema

Vartotojo vardas/ slaptažodis
Po registracijos atlikimo ir jos patvirtinimo Jums bus suteiktas prisijungimo vardas ir laikinasis slaptažodis, kurį reikės pasikeisti pirmojo prisijungimo metu. Po prisijungimo prie e-Sąskaitų sistemos popierinės sąskaitos Jums nebebus siunčiamos.
Prisijungimas
Prie e-Sąskaitų sistemos galite prisijungti bet kuriuo metu iš bet kurio kompiuterio su interneto prieiga naudojant populiariausias naršykles kaip, pvz., Internet Explorer. Prisijungę galite peržiūrėti sąskaitas, vykdyti jų paiešką bei saugiai kelti sąskaitų duomenis į savo apskaitos sistemą.