Skip to content
Skip to service links: contact, tools, help, the group
Skip to search
Skip to main navigation
Skip to sub navigation
Skip to Footer with links to masthead, print, email a friend and disclaimer
 

Ličio Baterijų Siuntimas

Aviacijos industrijai griežtinant saugumo reikalavmus, ICAO/IATA taisyklės, nustatančios Ličio Baterijų siuntimą, buvo dar labiau sugriežtintos, o avialinijos savo ruožtu turi laikytis šių taisyklių.

Saugus tokio turinio gabenimas oru bei ICAO/IATA taisyklių laikymasis yra teisinė Siuntėjo atsakomybė. Atsižvelgiant į šį faktą, IATA paruošė vadovą, kuris padės Siuntėjui lengviau suprasti bei laikytis nustatytų taisyklių.

Siuntų su ličio baterijomis, kurias reikia pažymėti ličio baterijų ženklu arba ličio baterijų lipduku, kliento kodas turi būti patvirtintas pavojingų prekių gabenimui.

Ličio metalų baterijas, supakuotas pagal Skyrius II pakavimo instrukciją 968 (palaidos ličio metalo baterijos), yra draudžiama gabenti DHL Time Definite tinkle.

Ličio jonų baterijas, supakuotas pagal pakavimo instrukciją 965, draudžiama gabenti keleiviniu lėktuvu. DHL Express siūlo apribotą servisą.

Svarbu!

 Jei yra žinoma arba yra įtariama, kad baterijos yra pažeistos arba sugadintos, tuomet tokias baterijas griežtai draudžiama gabenti oro transportu, nes tokių prekių gabenimas kelia didelę grėsmę tiek kitoms kartu gabenamoms siuntoms, tiek visam personalui.
 Jei yra žinoma arba yra įtariama, kad pažeista arba sugadinta ličio baterija yra nešiojamo kompiuterio, mobilaus telefono ar kito prietaiso viduje, tuomet būtina bateriją išimti iš prietaiso ir tik tada prietaisas priimtinas gabenimui.