Skip to content
Skip to service links: contact, tools, help, the group
Skip to search
Skip to main navigation
Skip to sub navigation
Skip to Footer with links to masthead, print, email a friend and disclaimer
 

Ekologiški sprendimai

Videos
false false

GoGreen programa

Close

GoGreen programa

GoGreen programa

/content/dam/Local_Images/g0/New_aboutus/green_solution/GreenSolutions/204x99_video_image/video_gogreen_204x99.jpg /jcr:content/renditions/cq5dam.thumbnail.140.100.png /jcr:content/renditions/cq5dam.thumbnail.140.100.png
Links Info

Svarbiausios klimato apsaugos datos

2001 m.: Deutsche Post DHL Group suburia aplinkosaugos komandą, siekdama atsižvelgti į vis didėjančią aplinkosaugos svarbą.
2002 m.: DHL Švedija įdiegia „Žaliąjį konteinerį”-, mūsų pirmąją ekologišką pridėtinės vertės transporto paslaugą, skatinančią atsinaujinančių išteklių naudojimą.
2005 m.: DHL Paket Vokietija įdiegia Ekologiška siuntą (das „Grüne Paket”), siuntų pristatymo paslaugas, naudojant neutraliąją anglį.
2006 m.: DHL Express daugelyje Europos šalių pradeda siūlyti siuntų pristatymo paslaugas, naudojant neutraliąją anglį.
2007 m.: Vokietijoje pradedamos teikti siuntų pristatymo paslaugos, naudojant neutraliąją anglį privatiems ir verslo klientams.
2008 m.: Su GOGREEN programa buvome pirmieji logistikos paslaugų teikėjų, įsipareigoję iki 2020 m. 30% sumažinti išmetamo CO2 kiekį.
2008 m.: DHL Supply Chain JK įrengė pirmąjį neutralizuoto CO2 pagrindu veikiantį sandėlį pajungė šilumos siurblį ir modernizavo apšvietimą.
2009 m.: Deutsche Post DHL Group pervežė virš 700 milijonų GOGREEN produktų ir iš jų 38 600 tonų anglies dioksido kompensavo klimato apsaugos projektais.
2010 m.: GOGREEN siuntų skaičius pasiekia 1,7 milijardus per metus.
2010 m.: GOGREEN paslaugomis gali naudotis ir DHL Global Forwarding klientai visame pasaulyje.
2010 m.: DHL Freight kai kuriuose regionuose siūlo CO2 poveikio kompensavimo ataskaitą. Ji padeda klientams kompensuoti savo išmetamo anglies dioksido kiekį.
2011 m.: DHL Global Forwarding, Freight įdiegia internetinę CO2 apskaitos programą, įgalinančią klientus peržiūrėti išmetamų teršalų kiekius.
2011 m.: DHL Paket Vokietija veža visas privačių klientų siuntas, naudodama neutraliąją anglį, be papildomo užmokesčio.
2011 m.: Siekdama gauti anglies dioksido emisijų sertifikatus, Deutsche Post DHL Group pradeda diegti savo klimato apsaugos projektą Lesote.
2012 m.: Siuntų pristatymo paslaugos, naudojant neutraliąją anglį, siūlomos dabar DHL Express klientams 60 pasaulio šalių.
2012 m.: DHL Express įdiegia nepriklausomų ekspertų patikrintas ataskaitas: dabar klientai gali stebėti savo siuntų CO2 balansą.
Optimizuoti transporto maršrutai, alternatyvios transporto priemonės ir mažai energijos vartojantys sandėliai – yra daug būdų mažinti klimatui kenkiančias CO2 emisijas ir kitą prekių gabenimo bei sandėliavimo keliamą poveikį aplinkai.

Bendradarbiaudami kartu su klientais, siekiame išnaudoti šį potencialą. DHL šį siekį įkūnijo GOGREEN programoje. Esame įsitikinę, kad aplinkos apsauga ir įmonės sėkmė yra ne tik suderinami, bet ir glaudžiai susiję dalykai.

GOGREEN Produktai ir paslaugos

Turėdami patirties ir veikdami visame pasaulyje, galime pasiūlyti savo klientams platų „žaliųjų“ produktų ir paslaugų pasirinkimą. Teikdami išsamias „Anglies dioksido emisijų ataskaitasExternal Link / New Window“*, informuojame savo klientus apie šiltnamio dujų emisijų būklę. Nors logistikos srityje CO2 emisijos turi didžiausią įtaką klimato kaitai, pateikiame duomenų ir apie kitas šiltnamio efektą sukeliančias dujas, pvz., metaną ir azoto oksidą. Remdamiesi pasaulyje pripažintu bendruoju standartu dėl šiltnamio efektą sukeliančias dujas generuojančių gaminių apskaitos ir ataskaitų apie juos teikimo, atsižvelgiame ir į išmetamuosius teršalus, kuriuos sukelia kuro bei energijos gamintojai ir jų vežėjai.
Žaliosios“ veiklos optimizavimo tarnybosExternal Link / New Window* specialistai dirba kartu su klientais siekdami nustatyti sritis, kuriose galimi patobulinimai, ir būdus šiltnamio dujų emisijoms sumažinti. Analizuojame visą klientų logistikos grandinę ir kartu su klientais optimizuojame transporto maršrutus ir įvairių transporto rūšių naudojimą. Be to, siūlome būdus patobulinti jų aplinkosauginę veiklą apskritai.
Siekdami kompensuoti vis dar neišvengiamų šiltnamio dujų taršą, teikiame, be kita ko, ir klimato kaitos atžvilgiu neutralias paslaugasExternal Link / New Window*. Dalyvaujame savanoriškoje apyvartinių taršos leidimų prekybos sistemoje ir perkame anglies dioksido kreditus iš pasirinktų projektų, mažindami emisijas ir pasitarnaudami vietos bendruomenėms. Nuo 2014 m. sausio mėn. taip kompensuojame ne tik CO2, bet ir kitų šiltnamio efektą sukeliančių dujų – metano ir azoto oksido emisijas. Todėl mūsų programa „GOGREEN“ įgalina mus pertvarkyti savo veiklą nuo naudojusios neutralizuoto poveikio CO2 iki klimato kaitos atžvilgiu neutralia tapusios veiklos. Remdamiesi protokolu dėl šiltnamio efektą sukeliančių produktų, atsižvelgiame ir į išmetamuosius teršalus, kuriuos sukelia kuro bei energijos gamintojai ir jų vežėjai.

* Dėmesio: tai nuorodos į mūsų tarptautinį tinklalapį, kurioje visa informacija pateikiama anglų kalba.