Skip to content
Skip to service links: contact, tools, help, the group
Skip to search
Skip to main navigation
Skip to sub navigation
Skip to Footer with links to masthead, print, email a friend and disclaimer
 

Mūsų vizija, mūsų misija, mūsų strategija

  • Mūsų vizija yra būti Pasaulio logistikos bendrove.
  • Mūsų misija: Excellence. Simply Delivered. Tai mūsų kelrodė žvaigždė.
  • Mūsų Strategija 2020: Susitelkimas. Junglumas. Augimas. Tai mūsų raktas į ateitį.

Mes norime sujungti žmones ir gerinti jų gyvenimą. Mes tai darome be jokių kompromisų susitelkdami į klientą ir diena iš dienos užtikrindami tik puikų rezultatą.

Būti Pasaulio logistikos bendrove reiškia daug daugiau negu būti matomiems daugiau negu 220 šalių ir teritorijų. Tai netgi daug daugiau negu mūsų išskirtinis gebėjimas pasiūlyti neįtikėtiną logistikos sprendimų asortimentą.

Mes norime būti ta logistikos bendrove, kurią žmonės renkasi prireikus bet ką bet kur nusiųsti, ieškodami karjeros ir investavimo galimybių ir pasaulinio lygio atsakingos verslo praktikos standartų.

Strategija 2020: Susitelkimas. Junglumas. Augimas.

Mūsų vizija, misija ir tikslai pirmiausia buvo išdėstyti „Strategijoje 2015“, o neseniai peržiūrėti ir patikslinti mūsų „Strategijoje 2020: Susitelkimas. Junglumas. Augimas“.

Tai paprasta, bet ne suprastinta strategija, kurios pagrindą sudaro trys ramsčiai: susitelkimas, junglumas ir augimas. Parengėme aiškų planą ateinantiems keleriems metams, kuriame nusimatėme ambicingus, tačiau įgyvendinamus tikslus.

Esame pasaulinė logistikos bendrovė, užimanti tvirtas pozicijas augančiose pasaulio rinkose. Išliekame susitelkę į logistiką, kuri yra pagrindinis mūsų verslo segmentas, tuo pačiu padėdami kurti geresnį pasaulį. Tai mes vadiname vienu sakiniu „Gyveni ir esi atsakingas“.

Vidinis organizacijos junglumas

Mūsų žmonės, dirbantys įvairiose pasaulio vietose, turi sukaupę milžiniškos pažangiosios patirties, ekspertinių žinių ir talentų. Mes uoliai dirbame ieškodami naujų būdų atverti šį lobį ir dalytis juo su visais savo pasaulinės verslo šeimos nariais.

Augimas naujuose rinkos segmentuose

Plečiame savo veiklą į augančias rinkas ir segmentus, ypač į besiformuojančias ir elektroninės prekybos rinkas visame pasaulyje, kur gyvenimas verda. Įgyvendindami tai, ką užsibrėžėme 2020 metams, sieksime plėsti savo logistikos paslaugas išnaudodami pirmiau minėtas atsiveriančias galimybes.
false false

Mūsų tikslas

Close

/content/dam/Local_Images/g0/New_aboutus/company_portrait/image_gallery/mission_vision/POS_booting_messages_en_3.jpg/jcr:content/renditions/cq5dam.thumbnail.140.100.png /content/dam/Local_Images/g0/New_aboutus/company_portrait/image_gallery/mission_vision/POS_booting_messages_en_3_136x75.jpg /content/dam/Local_Images/g0/New_aboutus/company_portrait/image_gallery/mission_vision/POS_booting_messages_en_3_89x49.jpg

/content/dam/Local_Images/g0/New_aboutus/company_portrait/image_gallery/mission_vision/POS_booting_messages_en_5.jpg/jcr:content/renditions/cq5dam.thumbnail.140.100.png /content/dam/Local_Images/g0/New_aboutus/company_portrait/image_gallery/mission_vision/POS_booting_messages_en_5_136x75.jpg /content/dam/Local_Images/g0/New_aboutus/company_portrait/image_gallery/mission_vision/POS_booting_messages_en_5_89x49.jpg

/content/dam/Local_Images/g0/New_aboutus/company_portrait/image_gallery/mission_vision/POS_booting_messages_en_4.jpg/jcr:content/renditions/cq5dam.thumbnail.140.100.png /content/dam/Local_Images/g0/New_aboutus/company_portrait/image_gallery/mission_vision/POS_booting_messages_en_4_136x75.jpg /content/dam/Local_Images/g0/New_aboutus/company_portrait/image_gallery/mission_vision/POS_booting_messages_en_4_89x49.jpg

/content/dam/Local_Images/g0/New_aboutus/company_portrait/image_gallery/mission_vision/POS_booting_messages_en_6.jpg/jcr:content/renditions/cq5dam.thumbnail.140.100.png /content/dam/Local_Images/g0/New_aboutus/company_portrait/image_gallery/mission_vision/POS_booting_messages_en_6_136x75.jpg /content/dam/Local_Images/g0/New_aboutus/company_portrait/image_gallery/mission_vision/POS_booting_messages_en_6_89x49.jpg

/content/dam/Local_Images/g0/New_aboutus/company_portrait/image_gallery/mission_vision/POS_booting_messages_en_2.jpg/jcr:content/renditions/cq5dam.thumbnail.140.100.png /content/dam/Local_Images/g0/New_aboutus/company_portrait/image_gallery/mission_vision/POS_booting_messages_en_2_136x75.jpg /content/dam/Local_Images/g0/New_aboutus/company_portrait/image_gallery/mission_vision/POS_booting_messages_en_2_89x49.jpg

/content/dam/Local_Images/g0/New_aboutus/company_portrait/image_gallery/mission_vision/POS_booting_messages_en_1.jpg/jcr:content/renditions/cq5dam.thumbnail.140.100.png /content/dam/Local_Images/g0/New_aboutus/company_portrait/image_gallery/mission_vision/POS_booting_messages_en_1_136x75.jpg /content/dam/Local_Images/g0/New_aboutus/company_portrait/image_gallery/mission_vision/POS_booting_messages_en_1_89x49.jpg

Sujungiame žmones, geriname gyvenimą
Sujungdama žmones, DHL vaidina svarbų vaidmenį gerinant gyvenimą. Tarp prekybos ir gerovės egzistuoja tamprus ryšys. Pasaulinė prekyba stipriai priklauso nuo logistikos. Tai reiškia, kad mes kaip logistikos bendrovė galime kurti apčiuopiamą vertę visuomenei.

Mes pristatome daug daugiau negu siuntinius ir paketus ar visada laiku atvykstančius konteinerius: mes pristatome gerovę, transportuojame sveikatą, stipriname augimą, mes teikiame džiaugsmą. Mes kasdien sujungiame žmones ir geriname jų gyvenimą.

Daugiau skaitykite (tik anglų kalba): Mission and Vision