Skip to content
Skip to service links: contact, tools, help, the group
Skip to search
Skip to main navigation
Skip to sub navigation
Skip to Footer with links to masthead, print, email a friend and disclaimer
 

Sektoriai

DHL sektorių principas

Visos pramonės šakos turi joms būdingas sąvybes ir savo reikalavimus tiekimo grandinei. Todėl mes bendradarbiaujame su savo klientais per valdymo sektorių, siekdami ištęsėti pažadą padėti optimizuoti vertę pagal specialius jų pramonės šakos reikalavimus. Mūsų sėkmė grįndžiama tuo, kad mes kiekvienam sektoriui siūlome paprastus ir kartu unikalius sprendimus, supaprastinančius Jūsų bendradarbiavimą su mumis. Savo naujoviškais ir Jūsų pramonės šakai būdingais moderniais sprendimais padėsime Jums įgyti konkurencinį pranašumą.

Mūsų pagrindiniai sektoriai

Strategijoje 2015 mes dar daugiau dėmesio skiriame Jūsų pramonės šakoms ir visų pirma tokiems sektoriams kaip gyvenimo sąlygų mokslai ir sveikatos priežiūra (Life Sciences & Healthcare), technologijos, energetika, automobilių pramonė ir inžinerija bei apdirbamoji pramonė.

Technologijos

Technologijos yra sparčiai besivystanti pramonės šaka, kuriai būdingi nuolatinis inovacijų diegimas ir trumpas naudojimo laikas. Konkurencingos rinkos yra norma, o nuolant krentant kainoms reikalingas efektyvus sąnaudų valdymas.
Sužinokite daugiau apie technologijasExternal Link / New Window


Gyvenimo sąlygų mokslai ir sveikatos priežiūra (Life Sciences & Healthcare)

Gyvenimo sąlygų mokslų ir sveikatos priežiūros sektorius (Life Sciences & Healthcare (LSHC)) siekia didesnio našumo, atitinka pasaulinius atitikties reikalavimus ir valdo M&A integraciją.
Sužinokite daugiau apieExternal Link

Energetika

Energetikos sektorius apima alternatyvius ir įprastinius energijos šaltinius bei veiklą, susijusią su žaliavų, iš kurių gaminama energija, gavyba, perdirbimu ir paskirstymu.
Sužinokite daugiau apie energetikąExternal Link / New Window


Inžinerija ir apdirbamoji pramonė

Stambiųjų pramonės gamintojų gamybos procesai pasižymi sudėtingomis tiekimo grandinėmis, kurioms reikia neįprastų sprendimų ir technologijų.
Sužinokite daugiau apie inžineriją ir
apdirbamąją pramonęExternal LinkAutomobilių pramonė

Automobilių pramonės šakai prasideda nauja era, nes žmonės vis labiau siekia laisvės ir didesnio judumo. Besiformuojančios rinkos ekonomikos šalyse judumo poreikiai kiekvianais metais vis sparčiau auga.
Sužinokite daugiau apie automobilių
pramonęExternal Link / New Window