Skip to content
Skip to service links: contact, tools, help, the group
Skip to search
Skip to main navigation
Skip to sub navigation
Skip to Footer with links to masthead, print, email a friend and disclaimer
 

Patarimai, kaip transportuoti pavojingus krovinius

DHL Express turi didelę patirtį gabenant pavojingus krovinius. Perskaitykite daugiau apie šių krovinių gabenimo taisykles ir sąlygas ir sužinokite, ar Jūsų krovinys atitinka reikalavimus.

Pavojingų krovinių gabenimas

Kaip sertifikuotas pavojingų krovinių gabentojas ir pirmaujanti transporto ir logistikos kompanija, DHL Express laikosi šių taisyklių:
  • IATA - taisyklės, galiojančios pervežimams oro transportu visomis avialinijomis ir visose šalyse, besilaikančiose ICAO taisyklių;
  • ADR - taisyklės, galiojančios pervežimams kelių transportu visose šalyse - ADR konvencijos narėse bei papildomos, Europos Sąjungos direktyvų numatytos, taisyklės, reglamentuojančios pavojingų krovinių gabenimą (angl. Dangerous Goods Safety Advisor).
  • Siuntėjai yra atsakingi už patvirtinimą, kokiu transportu bus siunčiamos jų prekės - oro ar žemės - ir turi atitinkamai paruošti siuntas transportavimui.
Norėdami sužinoti pavojingų krovinių gabenimo ekspertų patarimą, kokios taisyklės galioja Jūsų kroviniui, susisiekite su DHL Klientų aptarnavimo skyriaus konsultantais.