Skip to content
Skip to service links: contact, tools, help, the group
Skip to search
Skip to main navigation
Skip to sub navigation
Skip to Footer with links to masthead, print, email a friend and disclaimer
 

DHL siūlo daugiau nei tiesiog darbą

Pajuskite darbo DHL dvasią.

Tobulėkite su naujais iššūkiais

Būdama pasaulyje pirmaujanti logistikos bendrovė, DHL siūlo įdomų ir iššūkių pilną darbą visame pasaulyje išsidėsčiusiuose verslo padaliniuose.

Teikdami įvairiausias mokymosi ir tobulėjimo galimybes, nuolat skatiname Jus plėsti savo žinių horizontus ir įgyvendinti savo potencialą.

Naudodamiesi mūsų elektroninio mokymo portalu mylearningworld.net, galite dalyvauti įvairiausiose profesinio tobulėjimo programose, apimančiose kalbų mokymus, bendravimo ir komandinio darbo mokymus, vadovavimo metodikų mokymus ir kitas svarbias temas.

Darbo rezultatų vertinimo sistema mums padeda identifikuoti Jūsų potencialą, teisingai įvertinti Jūsų darbą ir kartu su Jumis nuolat planuoti Jūsų karjeros plėtrą.

Ar esate vienos iš mūsų programų absolventams dalyvis, ar dalyvaujate viename iš daugelio elektroninių mokymų,- mes visada sieksime Jums padėti tobulėti kaip asmenybei ir kaip specialistui.

Palikite ryškų pėdsaką

DHL kiekvienam darbuotojui sudaro sąlygas imtis iniciatyvos, aktyviai dalyvauti įvairių grupių veikloje ir pasiekti svarbių ir išties reikšmingų rezultatų.

Svarbiausia mūsų tobulėjimo strategijos dalis yra „Pirmojo pasirinkimo“ programa, kurios tikslas – kiekvieno darbuotojo atskiru indėliu ir komandiniu darbu tobulinti mūsų veiklą. Metinė darbuotojų nuomonės apklausa (DNA) kiekvienam mūsų darbuotojui suteikia galimybę būti išgirstam. Gauti atsiliepimai mums, kaip bendrovei, padeda nuolat tobulėti ir žengti pirmyn. .

Nuo atskirų idėjų ir nuomonių iki nuolatinio procesų tobulinimo: DHL pripažįsta, gerbia ir atlygina už Jūsų asmeninį atsidavimą, vertina komandinį darbą ir dalijimąsi idėjomis, kuriant vertę.

Didžiuokitės mūsų bendrais pasiekimais

Dirbdami DHL, būsite dalis stiprios komandos, gerbiančios savo darbuotojus, visuomenę ir aplinką. Dirbsite su žmonėmis iš viso pasaulio ir galėsite pajusti nepakartojamą tarptautinę DHL dvasią.

Daug mūsų darbuotojų asmeniškai imasi įvairios veiklos, palaikyti pasaulio žmones ir bendruomenę.

Mūsų gelbėtojų grupė gelbsti gyvybes, įvykus gamtos nelaimėms. DHL siekia būti pavyzdžiu visuotinėje kovoje su klimato atšilimu. Mūsų paslauga „Go Green“ leidžia klientams prisidėti prie transporto priemonių išmetamo anglies-dioksido kiekio mažinimo, dalyvaujant taršos mažinimo projektuose..

DHL palaiko ir puoselėja kultūrų įvairovę, taip kurdama visaapimančią atmosferą, leidžiančią visiems įnešti didžiausią indėlį. Įvairių kultūrinių programų ir iniciatyvų pagalba, siekiame skirtingose kultūrose susiformavusius darbuotojų talentus sulydyti į sėkmės formulę – sėkmės ne tik bendrovei, bet ir Jums.

Būdami DHL darbuotojais, galite kiekvieną dieną didžiuotis bendrais pasiekimais.