Skip to content
Skip to service links: contact, tools, help, the group
Skip to search
Skip to main navigation
Skip to sub navigation
Skip to Footer with links to masthead, print, email a friend and disclaimer
 
10000 1000 1000 true
Internetinis citavimo įrankis
External Link / New Window

INTERAKTYVI UŽKLAUSA IR SKUBUS UŽSAKYMAS

GAUKITE GREITĄ IR KONKURENCINGĄ PASIŪLYMĄ ORO IR JŪRŲ TRANSPORTU
Gauti pasiūlymą External Link / New Window

Logistics

Krovinių gabenimas, sandėliavimas ir vietinis išvežiojimas, tiekimo grandinės valdymo sprendimai – galime pasiūlyti bet kurią šių paslaugų. Štai kodėl esame šios srities ekspertai.
 
Krovinių gabenimas
DHL - logistikos partneris galintis gabenti visų dydžių bei rūšių krovinius į daugelį pasaulio šalių oro, jūrų, kelių ar geležinkelių transportu, atsižvelgiant į klientų poreikius.
 
 
Muitinės tarpininkavimas, saugumas ir draudimas
Turėdami platų DHL muitinės tarpininkų tinklą, mes geriau nei kas kitas suprantame procedūrų ypatumus bei subtilumus, organizuojant tarptautinę prekybą.
 
 
Sprendimai verslo šakoms
DHL dėmesys tam tikroms verslo šakoms suteikia mūsų klientams papildomą naudą – jie dirba ne tik su logistikos, bet ir su jų verslo sritį išmanančiais specialistais. Šių verslo sričių išmanymas virsta mūsų klientų konkurenciniu pranašumu.
 
 
Sandėliavimas ir vietinis išvežiojimas
Nepriklausomai nuo Jūsų veiklos, DHL padės Jums laikytis savo įsipareigojimų, pasiūlydami specialiai Jūsų produkcijai saugoti bei pristatyti, skirtus sprendimus.
 
 
Tiekimo grandinės sprendimai
DHL kompanija, būdama pasauline logistikos lydere, siūlo platų tiekimo grandinės paslaugų spektrą, paremtą individualiais sprendimais, apimančiais tiek pasaulinio masto galimybes, tiek vietinius pristatymus.
 
 
Klientų informacijos centras
Sveiki atvykę į Klinetų informacijos centrą. Čia rasite viską, ko Jums reikia, kad galėtumėte sekti savo krovinių judėjimą, turėti informaciją apie galimą vėlavimą, užlaikymus bei kitą naudingą informaciją.