Skip to content
Skip to service links: contact, tools, help, the group
Skip to search
Skip to main navigation
Skip to sub navigation
Skip to Footer with links to masthead, print, email a friend and disclaimer
 

Tyrimas ,,Logistika 2050-aisiais’’

Pasaulis 2050-aisiais

Ar sugebėsime sukurti stabilią gerovę ar atvirkščiai - esame kelyje link klimato katastrofos? Ar viskas pasaulyje yra tarpusavyje susiję ar fragmentiška? Kurios naujos technologijos įtakoja mūsų kasdieninį gyvenimą? Naujame tyrime, pavadintame ,,Pristatymas rytoj: logistika 2050-aisiais’’ (,,Delivering Tomorrow: Logistics in 2050’’), Deutsche Post DHL Group pristato penkias perspektyvas, kai kurias labai radikalias, apie pasaulį 2050-aisiais, parodant, kokią įtaką jos turės logistikos pramonei.

Tyrimas pateikia atsakymus į šiuos klausimus, nors puikiai žinoma, jog nėra ir negali būti vienintelio tikslaus ateities spėjimo. ,,Dėl sudėtingų šių dienų ekonominių ir politinių sąlygų teikti tikslias prognozes yra beveik neįmanoma. Mūsų nepastoviame pasaulyje tradicinės išvados ne kartą pasirodė esančios klaidingos. Jos, imamos atskirai nuo bendro pasaulinio konteksto, dažnai yra nepakankamos bendrų išvadų darymui ir dėl to negalima numatyti pokyčių bei pasirengti jiems’’, - pabrėžia DHL vadovas Frank Appel.

Tyrimas, kurtas padedant žinomiems ekspertams, remiasi svarbiausių veiksnių stebėjimais: nuo verslo ir vartojimo modelių iki technologinių naujovių bei klimato pokyčių, atsižvelgiant į jų galimą poveikį mūsų elgesiui ir mūsų ateičiai. Tyrimas yra papildytas papildomomis apybraižomis, kuriose yra diskutuojama įvairiomis su ateitimi susijusiomis temomis.

,,Logistika 2050-aisiais’’ tęsia seriją leidinių ,,Pristatymas rytoj’’ (,,Delivering Tomorrow’’), kuriuos leidžia Deutsche Post DHL Group. 2009m. buvo išleistas delfi tyrimas ,,Klientų poreikiai 2020-aisiais’’, metais vėliau buvo išleistas tyrimas ,,Stabilios logistikos link’’. Visi šie leidiniai aprašo svarbias pasaulines tendencijas ir apie mūsų visų ateitį.

 

Penkios vizijos apie pasaulį 2050-aiais metais (tik anglų kalba)