Skip to content
Skip to service links: contact, tools, help, the group
Skip to search
Skip to main navigation
Skip to sub navigation
Skip to Footer with links to masthead, print, email a friend and disclaimer
 

Skundas? Pretenzija? Susisiekite su vadovybe!

DHL Express darbuotojai įsipareigoja teikti aukščiausios kokybės paslaugas ir stengiasi, kad tai visada būtų padaryta iš pirmo karto. Deja, kartais mūsų paslaugos neatitinka Jūsų lūkesčių. Tokiais atvejais Mindaugas Pivoriūnas, ,,DHL Lietuva‘‘ generalinis vadovas, norėtų išgirsti Jūsų nusiskundimus pats pirmas.
Tūkstančiai klientų patiki savo skubias ir svarbias siuntas DHL kompanijai kiekvieną dieną. Jei Jūs esate vienas iš jų ir turite pagyrimų mūsų darbuotojams, Mindaugas būtų dėkingas gavęs Jūsų atsiliepimus.
Mums labai svarbi Jūsų nuomonė apie mus – tiek teigiama, tiek neigiama - taip žinosime, ką turėtume tobulinti. Tiesiog parašykite Mindaugui Pivoriūnui – mes norime žinoti, ką Jūs galvojate. Nurodykite savo kontaktinį telefono numerį, jei pageidaujate, jog su Jumis būtų susisiekta telefonu.

Mindaugas Pivoriūnas
Generalinis direktorius

“Klientai bei jų poreikiai yra svarbiausia mūsų darbo dalis. Kas kitas, jei ne klientai, gali nurodyti mūsų klaidas – tik taip žinosime, ką turėtume gerinti.”

Parašykite Mindaugui Pivoriūnui
Mindaugas Pivoriūnas užtikrins, kad atsakymą gautumėte per vieną darbo dieną.
Reikia skubios pagalbos dabar? Susisiekite su DHL Klientų aptarnavimo skyriumi naudojantis elektroninio užklausimo forma.
 
Siuntų sekimas
Siuntų sekimas

Sekite iki 10 siuntų tuo pačiu metu. Atskirkite numerius kableliu arba "enter"


Daugiau sekimo galimybių